Hannah Rohkea
Published on Apr 2, 2021
Selvänäköistä kanavointia hypnoosissa. Näkijänä Heidi Kukka. Löydät Heidin myös hänen omalta Tunnekukka YouTube-kanavaltaan.
Alussa Aatami ja Eeva näkivät toinen toisensa täydellisinä. Ei ollut häpeää, kumpikaan ei tuntenut mitään syytä hävetä kehoaan ja he olivat alasti. Mutta sitten tuli pimeys kuiskuttelemaan Aatamin korvaan, että Aatamilla olisi mahdollisuus parempaankin ja alkoi osoitella vikoja Eevassa. Pimeys sai uskoteltua Aatamille, että hän on luomakunnan kuningas ja hänen olisi syytä tavoitella täydellistä naista, isompaa valtakuntaa, kaikkea parempaa, kaikkea rikkaampaa.
Aatami alkaa pitää itseään Eevaa parempana ja pyytää pimeydeltä apua täydellisen naisen luomiseksi. Pimeys lupaa auttaa, kunhan Aatami antaa hänelle omaa energiaansa. Näin saapuu paratiisiin toisen nainen ja saadaan aikaan kateus ja Eeva alkaa tutkia omaa vartaloaan ja verrata. Syntyy häpeä. Syntyy hylätyksi tulemisen tunne.
Mitä Eevan kuuluisi tässä tilanteessa tehdä miehen suosiosta kilpailemisen sijaan olisi vain heilauttaa hiuksiaan, todeta kuinka upea onkaan, lähteä lätkimään tilanteesta ja nauttia elämästään. Nyt maskuliini käy läpi omaa egon kuolemaansa ja on aika luopua aina enemmän ja aina paremman tavoittelemisesta. Myös maskuliinin naisessa on aika tervehtyä ja oppia laittamaan rajoja.
Jos olet kiinnostunut omasta regressiosessiosta, voit varata ajan https://varaa.timma.fi/hannahrohkea ja sieltä löydät myös lisätietoa sessioista. Linkin kanssa on ilmennyt ongelmia somepostauksiin kopioituna, joten jos sinulla on ongelmia linkin kanssa, voit laittaa viestiä hannah.rohkea@gmail.com tai facebookissa sivulta Hannah Rohkea stressinhallinta ja lähetän sinulle linkin sitä kautta
- Your Subscription
Hannah Rohkea -
Share Video
Add to
Flag Video
Rate video
Rate video
Up next
Autoplay
Recommended
-
21:33
Hannah Rohkea Regressio 024.2 Feminiini- ja maskuliinienergian yhteispelistä
537 views 548 days ago -
10:54
Hannah Rohkea Regressio 034.1 Pääsiäistervehdys tähtiystäviltä_pimeintä on nyt
290 views 501 days ago -
53:47
Hannah Rohkea Regressio 034.2 Morgellonit, krooninen uupumus ja Lapin hoitokeskukset
723 views 501 days ago -
01:00:29
Hannah Rohkea Regressio 025.1 Jumalan ja Saatanan pelikenttä
830 views 549 days ago -
42:17
Hannah Rohkea Regressio 025.2 Jumalan ja Saatanan pelikenttä 2
747 views 544 days ago